KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978384
nr 1397 8384
Oidentifierad konstnär, 1800-tal. Seglande sällskap. Ej signerad. Olja på plåtpannå, ca 22x32 cm, yttermått inklusive ram: 44x55 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:55:44
1.500 kr